GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 9287167
nr 928 7167
Matservisdelar
30 del ca, Rörstrand
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
måndag 1 december 2014
kl 18:15:18
Rörstrand